Власник Металіста 1925 поставив крапку у бюджеті команди: інвестор розповів, чого очікувати Скрипнику

Переглядів 2797
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Власник Металіста 1925 поставив крапку у бюджеті команди: інвестор розповів, чого очікувати Скрипнику
Володимир Носов. Фото: ФК Металіст 1925
Власник Металіста 1925 Володимир Носов поділився деталями стосовно фінансової стратегії клубу та оголосив, що бюджет харків'ян буде збільшуватися.

Президент Металіста 1925 Володимир Носов розповів про фінансову модель існування харківського клубу, інвестором якого він є з осені 2023 року.

«10 мільйонів доларів? Ми так не розмірковуємо. У нас немає такої моделі, коли ми можемо залучити гроші під те, щоб купити найкращих гравців і побудувати одразу академію Руха і так далі. Тому що все це не про бізнес.

Для того, щоб побудувати бізнесову модель, потрібно рухатися поступово. На сьогодні є дуже багато першорівневих задач, які нам треба вирішити, щоб зрозуміти остаточні бюджети та цифри».

Також бізнесмен поговорив про те, чи буде зростати бюджет Металіста 1925 в наступних сезонах.

«У нас новий тренер, команда і він потрібні зігратись, зрозуміти один одного. Зараз Скрипник говорить, що йому всього достатньо для того, щоб йти шляхом, який ми визначили.

Те, що бюджет буде підсилюватися – це точно. Наскільки та в якому форматі – поки що не можу сказати, тому що він не сформований», – сказав Носов для YouTube-каналу «ТРЕНДЕЦЬ». 

  • Металіст 1925 наразі посідає 15-те місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 18 залікових пунктів.
  • В наступному матчі 22 квітня команда Віктора Скрипника зустрінеться з Оболонню.