Власника клубу УПЛ взято під варту: сума застави становить 129 мільйонів

Переглядів 2253
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Власника клубу УПЛ взято під варту: сума застави становить 129 мільйонів
Борис Кауфман. Фото: Google
Власника одеського Чорноморця, бізнесмена Бориса Кауфмана було взято під варту. Прокурор САП просив не визначати заставу, проте суд був іншої думки.

Вищий антикорупційний суд заарештував бізнесмена і власника одеського Чорноморця Бориса Кауфмана. Про це повідомляє журналіст Олег Новіков у своєму телеграм-каналі. 

За інформацією журналіста, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив заарештувати Кауфмана без альтернативи застави. Проте суддя визначив бізнесмену розмір застави у 129 мільйонів гривень. У разі внесення коштів на нього покладуть низку обов'язків, у тому числі не покидати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними, а також носити електронний браслет.

До слова, Чорноморець сьогодні, сьомого грудня, зіграв унічию 2:2 з львівським Рухом. Додамо, що одеській команді після кризового старту вдалося в п’ятьох завершальних турах першої частини сезону здобути вісім очок, двічі вигравши і двічі зігравши унічию. На даний момент одеський Чорноморець Романа Григорчука з 11 очками в активі знаходиться на 15 позиції в турнірній таблиці чемпіонату України.