«Ворсклі за нього давали гарні гроші»: Медін розповів про зірваний трансфер Різника в Шахтар

Переглядів 784
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Ворсклі за нього давали гарні гроші»: Медін розповів про зірваний трансфер Різника в Шахтар
Дмитро Різник. Фото: ФК Ворскла
Багаторічний воротар Дніпра та тренер воротарів Дніпра-1 Микола Медін розповів про те, що Різник міг опинитися в Шахтарі цього літа. Також він зазначив, що потрібно Різнику для прогресу.

Колишній воротар Дніпра Медін в ексклюзивному інтерв'ю для FanDay.net оцінив останні виступи голкіпера Ворскли Різника. На його думку, у воротаря виникають проблеми через певні психологічні аспекти.

«Минулий чемпіонат у нього був чудовий. Різник видав серію непоганих ігор, отримав виклик у збірну, де мав ігрову практику. Проявив він себе дуже добре. Але зараз у нього були помилки. Пов'язано це із психологією».

Також Недін заявив, що Різник міг опинитися в Шахтарі. Цей трансфер вплинув би на воротаря позитивно, адже в донецькому клубі більша відповідальність.

«Як-не-як, у нього була чудова можливість перейти до Шахтаря. Знаю, що Ворсклі за нього давали гарні гроші. І якби він перейшов до Шахтаря, там би він швидше прогресував. Якщо дивитися в майбутнє, то Різнику, щоб розвиватися, просто потрібний досвід міжнародних ігор», — заявив Медін в інтерв’ю Fanday.net.

Нагадаємо, що Різник провів у цьому сезоні 15 матчів за Ворсклу. В чотирьох іграх він зміг залишити свої ворота сухими. Transfermarkt оцінює українського гравця у два мільйони євро.