«Вже не на контрактах Динамо»: Циганик розповів про зіркових легіонерів київської команди

Переглядів 1838
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Вже не на контрактах Динамо»: Циганик розповів про зіркових легіонерів київської команди
Жерсон Родрігес. Фото: Динамо
Ігор Циганик в ефірі своєї передачі сказав, що, за його інформацією, Фран Соль та Жерсон Родрігес вже не мають контрактів з Динамо. Також журналіст висловився про Вітіньйо.

Журналіст Ігор Циганик поділився інсайдом стосовно статусу трьох футболістів київської команди, які формально перебувають в оренді, а саме Франа Соля (Малага), Жерсона Родрігеса (Аль-Вахда) та Вітіньйо (Атлетіко Паранаенсе).

«Здається, Соль і Жерсон вже не на контрактах. Щодо Вітіньйо мені не вдалося додзвонитися до Ігоря Суркіса. З'явилася інформація, що Динамо вже домовилося про продаж цього футболіста, але офіційного підтвердження не маю», – сказав Ігор Циганик. 

Також відомий ведучий додав наступні подробиці стосовно бразильця Вітіньйо.

«У Вітіньйо довготривалий контракт з Динамо, і влітку він повинен повернутися до Києва. Так мало би бути. Але цілком можливо, що там вже домовилися, і він залишиться в Бразилії», – додав журналіст в ефірі передачі «Циганик Live».

До слова, свого часу Динамо за Жерсона заплатило два мільйони євро, за Соля - 3,5 мільйони євро, а за Вітіньйо – шість мільйонів євро.

Після першої частини сезону київське Динамо разом з донецьким Шахтарем мають по 30 очок та ділять другу-третю позиції в турнірній таблиці УПЛ. Дніпро-1 з 35 балами лідирує в чемпіонаті України.