Взяв за горло, накричав і штовхнув: відео конфлікта між тренером та футболістом Вереса

Переглядів 1521
Олег Шандрук. Фото: Google
Наставник Вереса Олег Шандрук та півзахисник рівненської команди Віталій Дахновський стали героями матчу УПЛ проти Чорноморця. Представники колектива з Рівного про щось сперечалися після заміни гравця.

Сьогодні, 17 березня, в рамках 21 туру УПЛ одеський Чорноморець на своєму полі зустрічався з рівненським Вересом. Гості здобули виїзну перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу на шостій хвилині у виконанні чорногорського легіонера Марко Мрвалевича.

У другому таймі між наставником Вереса Олегом Шандруком та гравцем рівненської команди Віталієм Дахновським стався невеликий конфлікт. Коуч гостей після заміни свого підопічного потиснув йому руку, але накричав, взяв за горло та штохнув, напевно, так мотивуючи на більш кращу гру. Судячи з усього, Дахновський не образився і це дійсно була робоча атмосфера.

Відео цього епізоду дивіться в нашому телеграм-каналі.

• Чорноморець наразі з 23 очками в активі посідає десяте місце в турнірній таблиці УПЛ. Верес розташовується на 14 позиції, маючи 16 балів.
  • Одеська команда наступний поєдинок зіграє з житомирським Поліссям (30.03). Верес у наступному турі зустрінеться з Кривбасом (30.03).