«Я чув про ситуацію в Україні»: новий легіонер Зорі пояснив, чому перейшов до луганців

Переглядів 436
Ворскла - Зоря. Фото: УПЛ
Едуардо Герреро після дебютного матчу у складі Зорі проти Ворскли (3:2) прокоментував свій дебют у новій команді. Форвард збірної Панами орендований у Маккабі Тель-Авів.

Герреро дебютував в УПЛ у другому таймі матчу з Ворсклою. Новачку вистачило лише кілька хвилин, щоб оформити асист на Володимира Бражка, коли півзахисник започаткував камбек на стадіоні в Олександрії.

Новачок Зорі дав перше інтерв'ю прес-службі клубу, а перекладачем Герреро виступив одноклубник Олексій Хахльов. Чемпіон світу U-20 досконало опанував іспанську за час перебування у структурі Депортіво Алавес (2017-2020).

«Щасливий бути у Зорі. Дуже подобається Київ. Я приїхав сюди, щоб забивати голи.

Звісно, я чув про ситуацію в Україні. Вирішив приїхати сюди, тому що зацікавлений допомогти Зорі», – сказав Герреро.

Останні півроку Едуардо провів у єрусалимському Бейтарі, але у 13 матчах нападник жодного разу не відзначився.

Контракт Герреро з Маккабі Тель-Авів спливає 30 червня 2024 року. Transfermarkt оцінює гравця у 250 тисяч євро.

Зоря після матчу з Ворсклою потіснила Динамо з топ-3 у турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи конкурента на один бал. 11 березня команда Патріка ван Леувена проведе наступний матч проти Львова.