«Я дотримаюсь свого слова»: Луческу розповів про своє повернення в Динамо Бухарест

Переглядів 901
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Я дотримаюсь свого слова»: Луческу розповів про своє повернення в Динамо Бухарест
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу розповів про свої плани в тренерській кар’єрі. Румунський спеціаліст зробив цікаву заяву щодо повернення в Динамо Бухарест.

Днями головний тренер київського Динамо Луческу відвідав спеціальну церемонію нагородження найкращих гравців року у Румунії, яку організовувало Динамо Бухарест.

На цьому заході Луческу згадали його слова, які він сказав кілька місяців тому, пообіцявши повернутися до бухарестського клубу, коли той збудує свій новий стадіон. Наставник київської команди натякнув, що його обіцянка чинна, зазначивши, що він дотримується свого слова.

«Є люди, які займалися Динамо весь цей період, вони були з командою і знають, що потрібно зробити, щоб Динамо повернулося туди, де воно було. Я пообіцяв, що докладу зусиль, щоб зберегти себе молодим, щоб я міг продовжувати. Я дотримаюсь свого слова», - цитує Луческу портал Digisport.ro.

Хоч би що там було, нова домашня арена у Динамо Бухарест з'явиться ще нескоро. За даними CNI, роботи на стадіоні Динамо триватимуть від 18 до 24 місяців, а вартість інвестицій становитиме приблизно 90-100 мільйонів євро.