Олександрія припинила свою співпрацю з Гурою: клуб подякував спеціалісту за зроблену роботу

Переглядів 1149
Артем Жилінський
Артем Жилінський
3 голоси
Олександрія припинила свою співпрацю з Гурою: клуб подякував спеціалісту за зроблену роботу
Юрій Гура. Фото: Олександрія
Футбольний клуб Олександрія на своєму офіційному сайті оголосив про припинення співпраці з головним тренером команди Юрієм Гурою та побажав йому успіхів у подальшій кар'єрі.

Юрій Володимирович очолив команду на початку сезону 2021/2022. Як зазначають у клубі, він практично з нуля сформував нову команду, яка поступово із туру в тур набирала оберти, демонструючи гарний та яскравий футбол.

«Ми вдячні Юрію Володимировичу за плідну роботу у нашому клубі у дуже непростий для всієї країни час. Завдяки вам футбольний світ України знову заговорив про високий рівень гри Олександрії, виокремлюючи наші бійцівські якості та креативність на футбольному полі.

Бажаємо вам успіхів у подальшій кар'єрі», – каже заява Олександрії.

Нагадаємо, що ми писали про ймовірне звільнення Гури та зміну його на тренера молодіжної збірної України Ротаня. Тепер ця інформація заграла новими фарбами.

Загалом, як головний тренер Олександрії Юрій Володимирович провів 33 матчі. Під його керівництвом команда здобула 16 перемог, вісім нічиїх та дев’ять поразок.

Олександрія провела 13 матчів у поточному сезоні, набрала 24 очки та посідає п'яте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.