Ротань очолить Олександрію: Вацко озвучив ймовірність цього призначення

Переглядів 1121
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Ротань очолить Олександрію: Вацко озвучив ймовірність цього призначення
Руслан Ротань. Фото: Google
Руслан Ротань, напевно, стане головним тренером Олександрії, яка хоче змінити Юрія Гуру на нового коуча. На даний момент Ротань очолює українську молодіжку.

Клуб Прем’єр-ліги України Олександрія, напевно, незабаром на посаді головного тренера команди змінить Юрія Гуру на нинішнього наставника молодіжної збірної України (U-21) Руслана Ротаня.

Український журналіст Віктор Вацко розповів подробиці стосовно потенційного призначення головним тренером Олександрії Руслана Ротаня.

«Офіційно ще не оголосили, але, за моєю інформацією, на 90% новим тренером Олександрії стане Ротань. Клуб має претензії до результатів, до прогресу молоді при Гурі», — сказав журналіст в рамках авторської передачі «Вацко on air».

На даний момент Руслан Ротань залишається головним тренером української молодіжки, але контракт спеціаліста з УАФ не продовжено і закінчується він наприкінці грудня.

Юрій Гура очолює Олександрію з 2021 року. До цього він працював з ФК УкрАгроКом та з молодіжною командою олександрійців.

Руслан Ротань з 2018 року є головним тренером молодіжної збірної України (U-21). До цього він працював асистентом головного тренера в донецькому Олімпіку. У якості футболіста Ротань грав за Дніпро, київське Динамо та празьку Славію.