«Я відчуватиму від нього постійну конкуренцію»: Конопля засипав компліментами новачка Шахтаря Гочолейшвілі

Переглядів 283
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Я відчуватиму від нього постійну конкуренцію»: Конопля засипав компліментами новачка Шахтаря Гочолейшвілі
Георгій Гочолейшвілі. Фото: ФК Шахтар
Юхим Конопля розповів про своє ставлення до конкуренції з Георгієм Гочолейшвілі, який приєднався до Шахтаря у поточне зимове трансферне вікно.

22-річний грузинський правий захисник Георгій Гочолейшвілі перейшов до Шахтаря у січні з клубу Сабуртало за один мільйон євро. Гравець покликаний скласти конкуренцію своєму колезі по амплуа Юхиму Коноплі.

23-річний український захисник заявив, що Шахтар придбав справді якісного футболіста на його позицію.

«Ми гравці різного плану. Він більш швидкісний та потужний. Загалом він хороший гравець і має відмінні якості. Я бачу, що Гочолейшвілі зможе скласти дуже гарну конкуренцію».

Однак Конопля зазначив, що тільки радий такому придбанню Шахтаря і готовий у спортивній конкуренції боротися за місце у складі.

«Я цьому дуже радий. Він дозволить мені прогресувати далі. Я відчуватиму від нього постійний поштовх», – сказав Конопля в інтерв'ю Ютуб-каналу Шахтаря.

Зазначимо, що Гочолейшвілі після свого трансферу до Шахтаря ще не встиг дебютувати за нього в офіційних матчах. На рахунку Коноплі у нинішній кампанії один гол та одна результативна передача у 12 поєдинках за «гірників».