«Я відчував, що моя команда заб’є»: Ван Леувен прокоментував перемогу Зорі над Динамо

Переглядів 377
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Я відчував, що моя команда заб’є»: Ван Леувен прокоментував перемогу Зорі над Динамо
Патрік ван Леувен. Фото: Google
Нідерландський наставник Зорі Патрік ван Леувен прокоментував перемогу своєї команди в матчі УПЛ з київським Динамо (1:0). Коуч зізнався, що вірив у забитий м'яч своєї команди.

Головний тренер Зорі Патрік ван Леувен поділився враженнями після перемоги з рахунком 1:0 над Динамо в рамках 18 туру УПЛ.

«Цей матч дуже цікавий для наших гравців. Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол, а особливо прагнемо цього проти топ-команд. В матчі з Динамо не було багато можливостей це демонструвати. Але я відчував, що моя команда заб’є», – цитує Ван Леувена офіційний сайт Зорі.

Також наставник луганчан висловився з приводу того, як його підопічні налаштовувалися на матч з Динамо.

«Я думаю, що було помітно, для наших гравців матч був хвилюючим. Але вони швидко подолали стрес та нерви і почали грати на рівні. Також хотів відмітити, що була гідна командна гра, жоден футболіст не зробив менше ніж треба, все було на рівні», – додав нідерландський спеціаліст.

Після цього матчу Зоря з 37 очками в активі іде на третьому місці в УПЛ, відстаючи від Шахтаря та Дніпра-1 всього на два бали. Четверте Динамо має в своїй скарбничці 33 очки.