«Я вважаю, що потрібно було робити заміну»: Сидорчук згадав легендарний епізод пов’язаний з Михайличенком

Переглядів 614
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Динамо Київ
Сергій Сидорчук згадав свій діалог, який став мемом, із тодішнім головним тренером Динамо Олексієм Михайличенком після завершення основного часу матчу із Шахтарем у 1/8 фіналу Кубка України сезону 2019/2020.

Динамо та Шахтар у 2019 році жеребкування звело на стадії 1/8 фіналу Кубка України. Біло-сині, які були господарями у тій зустрічі, довгий час вели у рахунку завдяки голу Сергія Сидорчука. Хавбек забив на 22-й хвилині поєдинку.

Проте динамівцям не вдалось утримати переможний рахунок. На 90+2 хвилині вони пропустили гол від Тараса Степаненка. Таким чином, матч перейшов до екстра-таймів.

Під час паузи Сидорчук підійшов до Олексія Михайличенка і запитав його, чому той не зробив заміну наприкінці гри, щоб потягнути час, на що той відповів: «Та ми намагалися!». Камери зняли цей епізод, і він залишається класикою і досі.

До об'єктивів потрапило багато бекстейджу з лави запасних Динамо у тій грі. Зокрема, саркастичні оплески нападника біло-синіх Жерсона Родрігеша на адресу Михайличенка після своєї заміни.

Сидорчук вперше з того пам'ятного дня прокоментував цей епізод.

«Це був напружений матч і я підійшов до тренера на емоціях. Я вважав тоді і вважаю зараз, що потрібно було зробити заміну, щоб збити трохи темпу і потягнути час. Але я не тренер і не знаю, як він бачив цю ситуацію».

Капітан Динамо зазначив, що та ситуація не мала продовження в команді, а він і його партнер вибачилися перед тренером.

«Це усі емоції. Жерсон вибачився за свою поведінку і я теж. Нічого страшного тут не було. Головне, що виграли матч та пройшли далі. Все забулося», – сказав Сидорчук у коментарі SportArena.

Нагадаємо, що ту гру Динамо все ж таки виграло той поєдинок завдяки голу Дениса Попова на 109-й хвилині гри. У підсумку кияни того сезону забрали Кубок України, у фіналі здолавши Ворсклу (1:1, пін. 8:7).