«Я з терористами справ не веду»: президент Вереса прокоментував епопею з зірваним трансфером гравця в Карпати

Переглядів 9849
Дмитро Котков Дмитро Котков
6 голосів
«Я з терористами справ не веду»: президент Вереса прокоментував епопею з зірваним трансфером гравця в Карпати
Іван Надєїн. Фото: Верес Рівне
Іван Надєїн, який є президентом рівненського Вереса, дав коментар стосовно того, що Дмитро Годя мав перейти до Карпат, але так і не став частиною львівського клубу.

Президент Вересу Іван Надєїн прокоментував скандально-детективну історію з зірваним трансфером 18-річного півзахисника Дмитра Годі у Карпати.

«Намагався переконати гравця, що у Карпатах він отримав би набагато кращі умови по з/п та побуту, а ще попрацював би з таким фахівцем як Мирон Маркевич та у клубі з єврокубковими амбіціями. А вийшло так, що агенти, які мали допомогти гравцю, зірвали трансфер. Я думаю, від цього програли всі»

Також власник рівненського клубу розповів про деталі контракту з молодим хавбеком.

«Наскільки я розумію, агенти розраховували на комісійні. Але Карпати принципово не працюють з агентами. Я за 4,5 роки у футболі не порушив жодної контрактної домовленості. Але в нашому з Годею контракті ніякі бонуси агентам не прописані».

«Так ми не реалізували історичний трансфер, але я не люблю піддаватися на шантаж. Те, що вимагала компанія FAMK Group було неприйнятно. Можете вважати це моєю емоцією, але я з терористами справ та перемовин не веду», – сказав Надєїн в інтерв’ю ТаТоТаке.
  • Верес на даний момент посідає 15 місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Карпати є лідером Групи А Першої ліги України.