Як не нашкодити Мудрику? Тренер Десни радить, як працювати з неординарними футболістами

Переглядів 812
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
2 голоси
Як не нашкодити Мудрику? Тренер Десни радить, як працювати з неординарними футболістами
Михайло Мудрик в Десні. Фото: ФК Десна
Головний тренер Десни Олександр Рябоконь поділився своєю думкою про вінгера Шахтаря Михайла Мудрика, з яким разом працював короткий період часу.

Свого часу Шахтар віддавав Мудрика в оренду до Десни, в складі якої Михайло відіграв 11 матчів, отримавши досвід на рівні УПЛ. Рябоконь вважає час, проведений Мудриком в Чернігові, зіграв свою роль у становленні футболіста.

«Найголовніше було не заважати. Не кожен здатний йти в обіграш на великій швидкості. Талантам потрібна підтримка та допомога. Тоді у Десні зібралася група талановитих вінгерів: Картушов, Калитвинцев, Гуцуляк. Мудрику було з кого брати приклад.

Він дуже правильна людина. Як він реагує на невдачі збірної, його ставлення до війни. Завжди каже правильні речі», – сказав Рябоконь в інтерв'ю YouTube-каналу SportArena.

Десна після початку повномасштабної війни в Україні призупинила свою діяльність та була змушена пропустити поточний сезон УПЛ. Чернігівський стадіон ім. Гагаріна серйозно постраждав після бомбардувань російськими військами.

Незважаючи на те, що Десна пропускає поточний сезон, чернігівська команда гарантовано зберегла місце в УПЛ.