Яка глядацька аудиторія в УПЛ? Президент Дикий назвав кількість людей, яким доступні матчі чемпіонату України

Переглядів 310
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Яка глядацька аудиторія в УПЛ? Президент Дикий назвав кількість людей, яким доступні матчі чемпіонату України
Трансляція матчів УПЛ. Колаж: «Український футбол»
В.о. президента української Прем'єр-ліги Євген Дикий повідомив про те, яка кількість людей може спокійно переглядати матчі чемпіонату України.

В.о. президента УПЛ Євген Дикий висловився стосовно запуску спортивного каналу – УПЛ ТБ, зазначивши що його команда націлена на максимальне покриття.

«Ми робимо все, щоб охоплення цього контенту було максимальним по всій Україні. Зараз можна дивитись матчі УПЛ за допомогою ОТТ-сервісів, кабельних операторів. Також є спеціальні умови для прифронтових територій. Тому ми націлені на максимальне покриття».

Дикий озвучив кількість людей, яким для перегляду доступні матчі чемпіонату України.

«Разом з нашим дистриб’ютором 1+1 щодня робимо все, щоб доступність трансляцій збільшувалась. Нині можна сказати, що канал УПЛ ТБ доступний для понад мільйона вболівальників».

Також керівник УПЛ розповів де за кордоном можна легально дивитися матчі українського чемпіонату.

«Матчі на УПЛ ТБ можна легально дивитись і за кордоном. За допомогою платформи GoNet можна дивитись матчі в Європі. У Грузії та Молдові – за допомогою платформи Setanta. Також у США та Канаді трансляції доступні за допомогою сервісу Panda», – наводить слова Дикого офіційний телеграм-канал УПЛ ТБ.

X