Ярмоленко поставив крапку у розгромі у матчі Динамо: що сказав лідер команди Шовковського

Переглядів 1282
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
Динамо з розгромним рахунком розібралося з Колосом в матчі УПЛ. Андрій Ярмоленко прокоментував позитивний результат, в здобутті якого він прийняв безпосередню участь.

У неділю, п'ятого травня, Динамо на своєму полі з рахунком 5:0 обіграло Колос в матчі 27-го туру чемпіонату України.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі та навіть відзначився забитим м'ячем.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Ярмоленко прокоментував цю перемогу, відзначивши ключовий момент зустрічі.

«Виграли, тож настрій хороший. У першому таймі грали погано, після перерви відразу забили – й стало легше. «Колос», вважаю, провів перший тайм на хорошому рівні, багато контролювали м’яч, і нам не було легко».

Також зірковий футболіст розповів, як вплинула на команду розмова у перерві, коли рахунок ще був 0:0.

«Та ми постійно розмовляємо в роздягальні. Але все, що відбувається в роздягальні, залишається там, і ви про це ніколи не дізнаєтеся.

Ми розуміємо, що зараз у нас немає права на помилку, тому потрібно було виходити на другий тайм та обов’язково забивати», – приводить слова Ярмоленка пресслужба Динамо.

• Наразі кияни посідають другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 63 залікові пункти.
  • Ярмоленко в нинішньому сезоні провів 18 матчів у всіх турнірах, забив вісім голів та віддав три асисти.
  • Контракт 34-річного гравця розрахований до 30 червня 2025-го.
  • В наступному турі, 11 травня, Динамо зіграє поєдинок проти донецького Шахтаря.