Ярославський знову в полі зору правоохоронців: власнику Металіста висунули нове звинувачення

Переглядів 466
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Ярославський знову в полі зору правоохоронців: власнику Металіста висунули нове звинувачення
Олександр Ярославський. Фото: Google
Бюро економічної безпеки викрило в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах компанії, пов'язані з власником Металіста Олександром Ярославським.

В ході досудового розслідування було встановлено, що обидві компанії належать до гірничодобувної промисловості та протягом 2021-2022 років документально відобразили купівлю газоподібних енергоресурсів у акціонерного товариства. В результаті чого ухилились від сплати податку на майже 20 мільйонів грн.

Одне з підприємств напряму належить відомому українському бізнесмену, інше товариство - опосередковано, через пов’язану компанію. Обидві компанії утворюють єдиний суб’єкт господарювання у розумінні статті 1 ЗУ «Про захист економічної конкуренції», повідомляє Економічна правда з посиланням на БЕБ.

Видання стверджує, що мова йде саме про компанії Ярославського.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Forbes Ukraine (@forbes.ukraine.official)

Нагадаємо, власник Металіста є фігурантом провадження про смертельне ДТП за участі кортежу Ярославського, після чого бізнесмен на початку лютого вилетів до Лондона. В липні Ярославський після перетину державного кордону був допитаний представниками Офісу Генпрокурора у справі про ДТП.

Також Ярославський став фігурантом розслідування Української правди про захист російського бізнесу в Україні. Президент Металіста міг співпрацювати з екс-власником Челсі Романом Абрамовичем та російським олігархом Олегом Дерипаскою.