«Є такі розмови»: журналіст розкрив важке становище у Олександрії і завдання, що поставили перед Ротанем

Переглядів 716
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Є такі розмови»: журналіст розкрив важке становище у Олександрії і завдання, що поставили перед Ротанем
Руслан Ротань. Фото: Олександрія
Спортивний журналіст Сергій Болотніков розповів про те, які саме проблеми відчуває Олександрія та назвав стратегію клубу, яку повинен був реалізувати Руслан Ротань.

Після восьми зіграних матчів в новому сезоні УПЛ, Олександрія, яку очолює Руслан Ротань, посідає 11 сходинку та має в своєму активі всього вісім балів.

Український журналіст Сергій Болотніков поділився деталями проблем клубу. Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Ротань не збирається йти у відставку.

«Раніше я казав, що у власників Олександрії фінансові проблеми, вони не підписали хороших гравців, набрали молодь. Я дізнався, що так, є такі розмови, в клубі дійсно не все добре з фінансами.

Стратегія така: давайте наберемо молодь і Ротань, як людина, яка вміє працювати з молоддю, спробує щось з них зліпити. Але не виходить», – сказав Болотніков в ефірі ютуб-каналу КДК.

  • В наступному турі української Прем'єр-ліги підопічні Ротаня зустрінуться з Динамо. Гра запланована на перше жовтня і розпочнеться о 19:00.
  • Руслан Петрович працює на посаді головного тренера клубу з грудня 2022 року. Його контракт розрахований до кінця сезону 2024/25.
  • У 2014 році Олександрія об'єдналася із ПФК УкрАгроКом. Президент клубу Сергій Кузьменко має сімейний бізнес, у власності якого знаходить холдинг УкрАгроКом, який є спонсором Олександрії.
X