Ювілейна нічия Оболоні та перервана серія Зорі: як завершився матч 26-го туру УПЛ між луганцями та киянами

Переглядів 275
Зоря - Оболонь. Фото: УПЛ
У матчі 26-го туру Української Прем'єр-ліги луганська Зоря приймала київську Оболонь. Поєдинок між цими командами закінчився внічию із рахунком 0:0.
  • Оболонь десять разів зіграла внічию в УПЛ.
  • Безвиграшна гостьова серія Оболоні в чемпіонаті триває дев'ять ігор: п'ять нічиїх та чотири поразки.
  • Домашня безнічийна серія Зорі перервалася на сьомому матчі.
  • Нічийна серія Оболоні триває чотири гри.

Сьогодні, 28 квітня, луганська Зоря та київська Оболонь відкрили програму недільних матчів 26-го туру чемпіонату України.

В середині тайму луганці створили перший момент. Герреро пробивав по воротах гостей, але Федорівський відіграв надійно.

Потім Оболонь дуже небезпечно відповіла. Захисник Осман пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч летів у дальній кут воріт, але влучив у стійку.

В першій половині гри команди ще створили декілька нагод, але не змогли відзначитися. На перерву футболісти пішли за рахунку 0:0.

В середні другого тайму після сумбуру у штрафному майданчику Оболоні м'яч відскочив до Горбача, а той потужно пробив по центру, але голкіпер парирував постріл.

Команди більше не створювали небезпечних моментів і фінальний свисток зафіксував нульову нічию.