За крок від вильоту в Першу лігу: Металіст без шансів поступився Кривбасу в Кривому Розі

Переглядів 502
Кривбас - Металіст. Фото: УПЛ
Матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Кривбас приймав Металіст, відбувся сьогодні на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі та завершився перемогою господарів поля (2:0).

Поєдинок розпочався з більш ніж двогодинною затримкою через те, що у Кривому Розі пройшла сильна злива і поле стадіону «Гірник» виявилося залито водою. Після того, як газон упорядкували, футболісти вийшли на розминку.

Металіст міг вийти вперед у середині першого тайму, але голкіпер Кривбасу Андрій Кліщук відбив небезпечний удар Євгена Рязанцева з лінії штрафного майданчика.

Господарі відповіли голом на 42 хвилині. Спрацювала африканська зв'язка криворізької команди – захисник Іван Дібанго навісив з лівого флангу на хавбека Даніеля Сосу, який влучним ударом головою відкрив рахунок.

Кривбас подвоїв перевагу в середині другого тайму. Боснійський півзахисник Ріфет Капіч змістився з м'ячем з лівого флангу і пробив у кут воріт голкіпера харків'ян Данила Єрмолова.

Відео голів Кривбасу у ворота Металіста можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

Кривбас провів 28 матчів, набрав 38 очок і посідає сьомий рядок у турнірній таблиці, зберігаючи математичні шанси на п'яте місце, яке дає право стартувати у кваліфікації Ліги конференцій.

Металіст зіграв 28 поєдинків, набрав 22 залікові пункти та посідає передостаннє, 15 місце у чемпіонаті України.