Заміна Мудрику? Шахтар цікавиться талановитим таджицьким вінгером

Переглядів 200
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Заміна Мудрику? Шахтар цікавиться талановитим таджицьким вінгером
Хусрав Тоіров. Фото: Google
Донецький Шахтар виявляє інтерес до вінгера молодіжної збірної Таджикістану Хусрава Тоірова. Скаути донецького клубу слідкують за талановитим футболістом.

Казахстанський журналіст та інсайдер Айдин Кожахмет назвав ім'я 18-річного вінгера, про потенційний перехід якого до Шахтаря казав український коментатор Віктор Вацко.

Мається на увазі таджицький вінгер казахстанського Атирау Хусрав Тоіров, який зацікавив скаутів донецького клубу. Відомо, що Шахтар стежить за Тоіровим і має намір викупити його.

«Інформація у мене від знайомих із України. Transfermarkt оцінює «атирауського Хвічу» у 150 тисяч євро. Але це лише умовні цифри, за Тоірова можуть заплатити і більше», – пише телеграм-канал «Kozhakhmet_Inside».

Також журналіст поділився своїми враженнями від Тоірова.

«Нещодавно я розповідав вам про свої враження від гри Атирау і особливо відзначав дріблінг та техніку Тоірова. Він справді дуже талановитий. А скаутинг Шахтаря у футболістах розуміє значно більше мого. Тому не дивно, що його помітили», – додав Кожахмет.

Основна позиція Тоірова - лівий вінгер. Також він може зіграти центрального нападника та правого вінгера. У 11 матчах за Атирау таджицький футболіст зробив два асисти.