«Заткнися, я вже філософствую»: Луческу вирушив на Батьківщину та поділився цікавим відкриттям

Переглядів 7609
Артем Жилінський
Артем Жилінський
5 голосів
«Заткнися, я вже філософствую»: Луческу вирушив на Батьківщину та поділився цікавим відкриттям
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
Головний тренер Динамо Мірча Луческу після останнього матчу року проти "Металіста" (3:0) залишив клуб, виїхав з України та вирушив на батьківщину.

Першого грудня Румунія відзначала Національний день, але його Мірча Луческу відзначив не вдома, а в Молдові, де на шляху з Києва зупинився на відомій виноробні.

Компанію Містеру склали колеги в особі агента Аркадія Запорожана та асистента Еміля Караса, з якими він і відсвяткував національне свято. Урочистість включила дегустацію вина, що змусило румунського тренера зробити однозначний висновок.

«Щоб любити вино, його треба знати, це точно! Коли ви п'єте перше вино, ви кажете, що воно вам подобається... Ні, не так! Дегустуючи, я вперше усвідомив різницю між Шардоне та Совіньйон Блан».

Потім Луческу звернувся до Запорожана, попросивши його помовчати, після чого зробив вибір напою.

«Заткнися, я вже філософствую! Мене цікавить, що просити, Шардоні чи Совіньйон. Мені більше подобається Совіньйон», – наводить слова румунського фахівця ProSport.

2022 Динамо закінчило на третьому місці в таблиці УПЛ з 30 очками в активі. Стільки ж у Шахтаря, але колишній клуб Луческу провів на дві гри менше