«Завжди цікавився військовою справою»: лідер Кривбаса заявив, що служив би в армії, якби не футбол

Переглядів 35
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
0 голосів
«Завжди цікавився військовою справою»: лідер Кривбаса заявив, що служив би в армії, якби не футбол
Глейкер Мендоса. Фото: ФК Кривбас
Вінгер Глейкер Мендоса забив п'ять м'ячів і віддав вісім результативних передач за Кривбас у цьому сезоні. Але венесуелець у своєму житті міг займатися кардинально іншою справою.

Венесуельський вінгер Кривбаса Глейкер Мендоса в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів, як його батьки поставилися до бажання стати футболістом:

«Батько грав у футбол у нижчих лігах, тож розумів мене. Мама спершу була проти, хотіла, щоб я більше навчався. Але потім побачила, як я відданий грі, і підтримала мене. Працювала у кондитерській, пізніше допомагала тітці вдома. Завжди багато трудилася, щоб нас забезпечити».

Мендоса також відповів, чи згадує зараз ті часи:

«Іноді. Але нечасто, бо ці спогади водночас теплі й болючі. Є ностальгія, вдячність, але і сльози».

Венесуелець також сказав, що пішов би до армії, якби не став футболістом:

«Напевно, служив би в армії. Завжди цікавився військовою справою», – заявив Мендоса.

  • У поточному сезоні Мендоса забив п'ять м'ячів і віддав вісім результативних передач у 14 проведених матчах.
  • Кривбас наразі посідає п'яте місце в чемпіонаті з 20 очками в 12 зустрічах, відстаючи від Динамо за додатковими показниками.
  • 23 листопада о 13:00 команда ван Леувена прийме Верес у 13-му турі УПЛ.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри