«Журналісти просто збрехали»: Циганик розповів про інтерв’ю Луческу російським ЗМІ

Переглядів 1815
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Журналісти просто збрехали»: Циганик розповів про інтерв’ю Луческу російським ЗМІ
Мірча Луческу. Фото: Google
Український коментатор Ігор Циганик дав свою оцінку інтерв'ю Мірчі Луческу російській пресі. Румунський спеціаліст у бесіді з інсайдером зазначив, що він сказав зовсім інше, а не те, що було опубліковане.

Журналіст Ігор Циганик поспілкувався з екс-тренером Динамо та Шахтаря Мірчею Луческу після нещодавнього інтерв'ю румунського фахівця з російськими ЗМІ.

«Луческу багато разів мені казав, що Україна – його другий дім. Він мав пропозиції, але він залишався в Україні. У мене були питання до Луческу після його інтерв'ю російським ЗМІ. І він мені сказав, що журналісти просто збрехали. Що російські журналісти все перекрутили. Вони говорили про одне, а видали зовсім інше», – сказав Циганик в ефірі своєї передачі.

Також журналіст додав ось що:

«І він не збирався і не працюватиме у росії. І їм він казав, що росія – агресор, але цього вони не дали. У мене до Луческу було одне питання: навіщо було давати інтерв'ю росіянам? Мірча сказав, що більше ніколи не спілкуватиметься з російськими журналістами. Не знаю, як до цього ставитись. Але Луческу одразу вийшов і сказав – це все брехня», – додав Циганик.

  • Мірча Луческу тренував Шахтар у 2004-2016 роках. 
  • З донецькою командою румунський спеціаліст виграв 22 трофеї, серед яких титул Кубку УЄФА-2009.
  • У 2020-2023 роках Луческу тренував київське Динамо, з яким він оформив требл у сезоні 2020/2021.