«Знаю, що сталося, задіяні досить відомі люди»: Хацкевич розповів деталі про смерть Белькевича

Переглядів 985
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Знаю, що сталося, задіяні досить відомі люди»: Хацкевич розповів деталі про смерть Белькевича
Хацкевич і Белькевич з титулом. Фото: Google
Ексголовний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич розповів подробиці стосовно смерті свого багаторічного партнера по київському клубу та друга Валентина Белькевича.

Олександр Хацкевич розповів про те, як Валентин Белькевич втратив роботу в структурі київського Динамо, після чого у нього почалися проблеми.

«У нього все чудово складалося, ми разом працювали в Динамо U-21, потім він очолив U-19, став із ними чемпіонами. Я добре знаю, що сталося далі, але не хочу про це розповідати, тому що там задіяні досить відомі люди».

Також Хацкевич додав такі слова про ті часи:

«Валіка звільнили, у нього закінчився контракт, і хтось із ним не захотів продовжувати. Я знаю, хто, але не буду говорити. Можна сказати, Белькевич після цього впав у яму, і я його не зміг витягнути». 

За словами білоруського тренера ситуація була тоді такою:

«У мене був контакт із президентом клубу, з його братом, але не вистачило трошки часу. Ми вже про все домовилися і Белькевич знав, що повернеться назад. Але він так глибоко заліз у яму, що, напевно, для себе вирішив, що не буде повертатися. У яку яму? Депресія, алкоголь тощо. Але цього вже не повернеш», – розповів Хацкевич в інтерв'ю ютуб-каналу Жизнь-малина.

  • Валентин Белькевич помер 1 серпня 2014 року на 42-му році життя. 
  • За час кар'єри в Динамо білорус зіграв за Динамо 344 поєдинки: 69 голів, 22 результативні передачі.