Знищили свого прямого конкурента: Зоря розгромила Олександрію у матчі за шість очок

Переглядів 2125
Зоря - Олександрія. Фото: УПЛ
У матчі 14-го туру Української Прем'єр-ліги на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського Зоря зустрічалася проти Олександрії. Матч завершився розгромною перемогою луганців з рахунком 4:1.

Команди підходили до цього матчу з однаковою кількістю очків та абсолютно однаковою формою, адже, що ті й ті в останніх п'яти матчах по одному разу програли та зіграли в нічию. Гра обіцяла бути максимально цікавою, адже зустрічаються прямі конкуренти за єврокубкову зону. Тим паче Динамо набрало переможну ходу і також впритул наблизилося до цих двох команд.

Матч розпочався  із небезпечних атак обох колективів, але до справжніх гольових моментів справи не дійшли.

У середині першого тайму на 30-й хвилині гравець Зорі Мишньов не реалізував чистий вихід сам на сам з голкіпером Олександрії Біликом. М'яч пролетів над воротами.

Також варто відзначити штрафний від Булеци на останніх хвилинах першого тайму. З меж штрафного майданчику півзахисник Зорі приклався до м'яча і влучив в поперечку. Воротар Олександрії не мав шансів парирувати удар.

Свисток на перерву підсумував перший тайм, який закінчився нульовою нічиєю.

Друга половина гри розпочалася не квапливо. Команди обмінювалися дальніми ударами.

Проте на 62-й хвилині Зоря повела в рахунку. Після чудової передачі Мишньова, Бутко вибіг на рандеву з голкіпером Олександрії. Білик помилився у грі на виході і м'яч відскочив до лівого захисника луганців. Той без проблем зайшов з м'ячем у ворота.

Після голу гра розкрилася, адже буквально через хвилину Зоря могла двічі відзначитися, але підвела реалізація.

На 68-й хвилині матчу луганці подвоїли свою перевагу. Після подачі з флангу від Данченка м'яч відскочив до Булеци й той шикарним дальнім ударом зробив рахунок 2:0.

Зоря не зупинилася  і вже через дві хвилини довели рахунок до розгромного. Бутко зробив дубль. Після кутового м'яч відскочив до лівого захисника луганців, а той виконував простріл і гравці в штрафному дезорієнтували воротаря Олександрії, і м'яч кумедно залетів у ворота. Таким чином рахунок став 3:0.

Гольова феєрія продовжилася і Зоря зробила рахунок 4:0 на 76-й хвилині. Антюх отримав передачу на пусті ворота від Русина і реалізував свій момент.

Нарешті Олександрія забила. На 78-й хвилині матчу півзахисник Олександрії Рибалка відзначився зі штрафного удару.

Фінальний свисток зафіксував неймовірний матч та перемогу Зорі над Олександрією з рахунком 4:1.

Таким чином Зоря залишається третьою у турнірній таблиці та збільшила свій відрив від Динамо та Олександрії на три очки. Команда Гури займає п'яту сходинку, маючи у своєму активі 23 пункти.