Знову не перемогли: Шахтар не зміг обіграти багаторазового чемпіона Болгарії

Переглядів 374
Шахтар - Лудогорець. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар продовжує свою підготовку до другого кола української Прем'єр-ліги. Підопічні Йовічевіча зіграв черговий спаринг на зборах, суперником був болгарський Лудогорець. Матч закінчився в нічию з рахунком 2:2.

Донецький Шахтар ще не перемагав у товариських матчах на цьогорічних зимових зборах. «Гірники» провели два матчі, в яких поступилися Аустрії (1:2) та зіграли в гольову нічию з Копером (2:2).

Цього разу підопічні Йовічевіча протистояли найсильнішій команді Болгарії минулого сезону. До речі, Лудогорець став 11 разів поспіль чемпіоном країни та й зараз претендує на черговий титул.

У першому таймі Шахтар не зміг забити жодного м'яча у ворота чемпіонів Болгарії. Проте Лудогорець  двічі змусив засмутитися вболівальників «гірників».

Підопічні Йовічевіча пропустили два м'ячі з 26 по 30 хвилину. Цікаво, що голи вийшли майже ідентичними, адже два простріли з лівого флангу призвели до однакового результату.

На перерву команди пішли за переваги Лудогорця у два м'ячі.

У другому таймі відбулося багато замін. Шахтар зумів скоротити відставання завдяки голу Траоре. Африканський нападник вдало зіграв на добиванні та не залишив шансів кіперу болгарців.

Вже у доданий до другого тайму час Шахтар реалізував пенальті. Бондаренко розвів м'яч та воротаря у різні кути.

Гра закінчилася з рахунком 2:2.

Шахтар після першої частини сезону посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. «Гірники» мають у своєму активі 30 очок і на п'ять пунктів відстають від лідера Дніпра-1, але при цьому мають гру в запасі.

Друга частина чемпіонату України відновиться на початку березня.