Зоря майже зробила подарунок для Динамо: огляд матчу луганців з Шахтарем з червоною карткою і чотирма голами

Переглядів 4307
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Гравці Шахтаря. Фото: УПЛ
У перенесеному матчі 10-го туру УПЛ луганська Зоря приймала донецький Шахтар. Команда Маріно Пушича у більшості здолала підопічних Юрія Коваля.

У четвер, 18 квітня, Зоря приймала Шахтар в перенесеному матчі 10-го туру чемпіонату України.

Рахунок в поєдинку було відкрито аж на 30-й хвилині гри. Це нападник донеччан Данило Сікан відправив м'яч у сітку воріт після подачі Іраклі Азарова.

У другому таймі луганський клуб залишився у меншості. Другу жовту картку за фол проти Георгія Судакова отримав бразильський захисник Джордан.

Відео голів матчу Зоря – Шахтар

Однак навіть у меншості Зоря зуміла відігратися. Стрімка контратака луганців увінчалася перемогою Ігоря Кирюханцева у дуелі віч-на-віч з Дмитром Різником.

Знову вперед донеччан вивів гол півзахисник Артема Бондаренка, який відзначився з передачі Лассіни Траоре вже наприкінці поєдинку. Крапку в грі своїм забитим м'ячем поставив Невертон.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Дмитра Панчишина зафіксував перемогу донеччан над луганським клубом.

Чемпіонат України, 10-й тур

Зоря – Шахтар – 1:3 (0:1)

Голи: Кирюханцев, 73 – Сікан, 30, Бондаренко, 86, Невертон, 90+1

Вилучення: Джордан, 57 (друга жовта картка)

• Команда Пушича здобула десяту поспіль перемогу в чемпіонаті України, втримавши відрив від Динамо у чотири бали.
  • Шахтар після цього матчу продовжує займати перше місце турнірної таблиці УПЛ, маючи 55 очок після 23 зіграних турів.
  • Зоря водночас посідає 10 сходинку, набравши 26 балів за 23 поєдинки.
  • Наступний матч донецький клуб проведе 22 квітня саме проти луганців в рамках 25-го туру УПЛ. Початок гри о 18:00.