Зоря перервала переможну серію Чорноморця з двох матчів поспіль: команда Григорчука втратила шанс наздогнати Шахтар

Переглядів 3230
У суботу, 30 вересня, у поєдинку 9-го туру української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець приймав на своєму стадіоні луганську Зорю. Матч завершився внічию з рахунком 0:0.
  • Перервалася безнічийна серія Чорноморця, яка тривала в УПЛ 18 ігор: 10 перемог та 8 поразок.
  • 80-й домашній матч Романа Григорчука біля керма різних клубів УПЛ.
  • Даниїл Алефіренко (Зоря) минулий сезон завершував саме в Чорноморці.
  • Зоря перервала серію з двох поразок поспіль.
  • Луганська команда не перемагає в останніх п’яти поєдинках: три нічиїх та дві поразки.
  • Перервалася переможна серія Чорноморця з двох матчів поспіль.

Команди провели рівний перший тайм. Зоря мала гарну нагоду відкрити рахунок перед свистком на перерву. Нагнойний не реалізував відмінний гольовий момент. Здорово обігрався з Герреро в стіночку, але програв дуель голкіперу Чорноморця Варакуті.

На 59-й хвилині Брагару знайшов можливість пробити з-під захисника, але якість самого удару залишила бажати кращого.

Чорноморець відповів небезпечніше. На 73-й хвилині Яцик ударом зі штрафного влучив у поперечину.

Як не намагалися команди забити хоча б один м'яч, але рахунок так і не змінився.

Чемпіонат України

9-й тур

Чорноморець – Зоря – 0:0

• Чорноморець залишився на третьому місці в турнірній табилці УПЛ, набравши 16 очок. Команда Романа Григорчука втратила шанс наздоганти Шахтар, у якого на два бали більше.
  • Зоря ж піднялася у турнірній таблиці, але зону стикових матчів покинути не змогла. Команда Кривенцова – 13-та.
  • Чорноморець в наступному матчі зіграє проти Кривбасу 8 жовтня у Кривому Розі.
  • Зоря ж черговий поєдинок проведе аж після паузи на матчі збірних – 21 жовтня проти Оболоні.