Зоря провела товариський матч зі словенцями в рамках підготовки до сезону УПЛ: як завершилася гра луганців

Переглядів 1001
Футболісти Зорі. Фото: ФК Зоря
Луганська Зоря активно готується до старту нового сезону чемпіонату України. Команда провела сьогодні товариський поєдинок проти словенського клубу Белтинці.

Сьогодні, 7 липня, луганська Зоря відіграла ще один товариський поєдинок в рамках підготовки до старту Української Прем’єр-ліги. У суперниках українського клубу була словенська команда Белтинці, яка виступає у другому за силою місцевому дивізіоні.

Зоря повела в рахунку на старті поєдинку, однак не змогла втримати свою перевагу навіть до кінця тайму, адже Белтинці забили тричі у відповідь.

В другому таймі луганський колектив відквитав один м’яч, але цього не вистачило і фінальний свисток зафіксував перемогу Белтинці із рахунком 3:2.

Товариський матч

Белтинці – Зоря – 3:2

Голи: Штімац, 9, 13, Рантаса, 38 - Гулько, 4, Ндур, 80

• Зоря в минулому сезоні з 32 очками в активі посіла десяте місце в Українській Прем’єр-лізі.
  • Луганська команда раніше вже провела один спаринг, в якому зіграла внічию 1:1 із угорським МТК Будапешт.