Зоря в більшості обіграла Ворсклу: долю поєдинку вирішив єдиний гол новачка луганців

Переглядів 205
Футболісти Зорі. Фото: ФК Зоря
У матчі 18-го туру Української Прем'єр-ліги луганська Зоря номінально в себе вдома приймала полтавську Ворсклу. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Сьогодні, 26 лютого, в рамках 18-го туру Прем'єр-ліги України луганська Зоря зустрічався з полтавською Ворсклою.

В першому таймі підопічні Юрія Коваля виявилися сильнішими за своїх опонентів. Перед перервою Зоря заробила кутовий, із якого зуміла вичавити максимум. Форвард луганців Герреро був першим на м'ячі і здавалося, що бив по воротах, але натомість вийшов гольовий пас на голову Башича, який завершив момент.

▶️Переглянути гол Зорі у матчі із Ворсклою можна в телеграм-каналі FanDay

Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги господарів.

В другому таймі Ворскла почала діяти активніше, адже потрібно було відіграватися, проте сильне бажання захисника полтавців Крупського тільки нашкодило, адже він отримав червону картку, що дуже ускладнило завдання зрівняти рахунок.

Зоря втримала свою перевагу і фінальний свисток зафіксував перемогу луганців із рахунком 1:0.

Українська Прем'єр-ліга, 18-й тур

Зоря - Ворскла - 1:0

Голи: Башич, 37

• Зоря посідає 12 сходинку в чемпіонаті України, маючи всього 15 залікових пунктів.
  • Ворскла наразі йде восьмою в турнірній таблиці УПЛ, маючи 23 бали.
  • В наступному турі луганці зіграють з Олександрією 3 березня о 15:30, а полтавський клуб гратиме проти Вереса 2 березня о 15:30 за київським часом.