Звягель офіційно підтвердив перехід Максимова в Дніпро-1: подробиці сенсаційного тренерського трансферу

Переглядів 3771
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Звягель офіційно підтвердив перехід Максимова в Дніпро-1: подробиці сенсаційного тренерського трансферу
Юрій Максимов. Фото: Google
Юрій Максимов продовжить кар'єру в Дніпрі-1. Цю інформацію підтвердила прес-служба Звягеля, з яким українським спеціаліст чудово розпочав цей сезон.

Уже офіційно – завтрашня гра проти лідера Другої ліги ФК ЮКСА стане заключною для Юрія Максимова в статусі головного тренера Звягеля. Про це заявив президент клубу з Житомирщини Дмитро Костюк.

Після майже трьох місяців роботи Юрій Максимов залишає команду з солідними здобутками – чотири звитяги у п'яти матчах Другої ліги, потужний історичний шлях у дебютному для клубу Кубку України, де команду з Житомирщини зупинив лише клуб УПЛ у рівному матчі. Також відбулося відкриття голеадорських талантів Артура Ващишина та Дениса Ндукве. Стався і двічі оновлений рекорд найбільш крупної перемоги в історії (5:0 з Чайкою в Кубку та 7:0 з Кременем-2 у чемпіонаті) та просто шалено яскравий футбол - 31 забитий м’яч у восьми поєдинках сезону!

«Максимов отримав пропозицію від Дніпра-1. Це не лише команда УПЛ, це віце-чемпіон України, що представляв Україну в єврокубках, з гравцями національної збірної. Ми раді за Максимова, за новий виклик в його багатій тренерській кар‘єрі. Я впевнений, що він зробить дніпровський клуб сильнішим», – цитує президента Звягеля Дмитра Костюка прес-служба клубу.

  • Разом із Юрієм Максимовим до Дніпра-1 переходить і весь його тренерський штаб - вірний помічник Сергій Ревут, потужний тренер воротарів Микола Медін та молодий представник тренерського цеху – Микола Іщенко. 
  • Дніпро-1 на даний момент іде на 13 місці в УПЛ.
  • Наступний матч дніпровська команда зіграє 17 вересня проти ковалівського Колоса.