Черговий тріумф Маркевича: Карпати зробили камбек за 15 хвилин проти колег з Першої ліги

Переглядів 12021
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Карпати продовжують свою підготовку до фінального ривка сезону і провели контрольний матч проти тернопільської Нови. Поєдинок закінчився вольовою перемогою підопічних Мирона Маркевича.

У п'ятницю, першого березня, Карпати провели товариський матч проти Ниви з Тернопіля. Гра закінчилася мінімальною перемогою львів'ян із рахунком 2:1, які продовжили переможну ходу після розгрому Вільхівців (5:0).

Матч Карпат з Нивою розпочався з голу тернопільців, який на свій рахунок записав Роман Волохатий.

Однак у другому таймі всього за 15 хвилин львів'яни зуміли перевернути хід гри на свою користь.

Спочатку забив та зрівняв рахунок Артур Рябов, а потім переможним м'ячем відзначився Юрій Тлумак.