Два вилучення у грі Лівого берега, а як зіграв Маріуполь: результати матчів чемпіонської групи Першої ліги

Переглядів 877
Логотип ПФЛ. Фото: Google
Поєдинками у Бучі та Кам'янці-Подільському в українській Першій лізі розпочалися суботні ігри у Групі підвищення у класі. Лівий Берег на виїзді впевнено переграв Кудрівку-Ниву (5:1), а Епіцентр та ФСК Маріуполь розійшлися результативною нічиєю (1:1).

Один з головний претендентів на вихід до Прем'єр-ліги Лівий Берег з Києва, переїхав через Дніпро на берег правий і в передмісті столиці Бучі, розтрощив Кудрівку-Ниву (колишня Бузова).

Варто зауважити, що господарі дуже достойно трималися до 59 хвилини гри, поки поле не покинув через другу жовту їх півзахисник Кирило Матвєєв. Лише граючи в меншості Кудрівка-Нива посипалася. Останні два голи кияк у виконанні Олега Синиці та Данила Сухороучка стали наслідком двох швидких атак після помилок гравців команди Романа Локтіонова.

Завершилася ж гра у місті-герої ще однією червоною для Кудрівки-Ниви (Іван Мамросенко) та миттєвим покаранням у вигляді голу від новачка Лівого Берега бразильця Сіднея. Оидві події вмістилися в одну хвилину.

Україна. Перша ліга

Група підвищення у класі

Кудрівка-Нива – Лівий Берег (Київ) 1:5 (0:1)

Голи: Місюра, 48 – Якимів, 37, Дедух, 66, Синиця, 77, Сухоручко, 79, Сідней, 90+1.

Вилучення: Матвєєв, 59 (дві жовті картки), Мамросенко, 90 (дві жовті картки).

Цікава видалася гра і у Кам'янці-Подільському, де, знавалося б вже здобуту перемогу у господарів поля, поцупив своїм голом  нападник Маріуполя Ілля Зубков у самій кінцівці гри.

Епіцентр – ФСК Маріуполь 1:1 (1:0)

Голи: Кравчук, 39 – Зубков, 83.

Нагадаємо, що напередодні у першому після зимової паузи поєдинку Першої ліги (Група підвищення у класі) Інгулець на виїзді переграв Прикарпаття з Івано-Франківська (1:0).

• Завтра, 24 березня, у Групі підвищення у класі зіграють Агробізнес та Вікторія.
  • Поєдинок має розпочатися о 13:15