Карпати на виїзді обіграли Лівий берег: львів'яни достроково гарантували місце в плей-офф за вихід в УПЛ

Переглядів 12226
10 голосів
Львівські Карпати здобули виїзну перемогу в матчі Другої ліги з Лівим берегом. Переможним голом за зелено-білих в другому таймі відзначвися Євген Підлепенець.

12 квітня в рамках «Групи підвищення» Першої ліги Полтава здолала Агробізнес з рахунком 2:1. На гол Волкова полтавці відповіли точними ударами Одарюка та Щербака. Також Маріуполь і Кудрівка-Нива розписали мирову 0:0.

А ось у центральному поєдинку туру Карпати у Києві переграли Лівий берег з мінімальною перевагою. Переможним голом відзначився Пілепенець на початку другого тайму.

Перша ліга України. Група підвищення. Четвертий тур

Лівий берег – Карпати – 0:1

Гол: Підлепенець, 56.

Полтава – Агробізнес – 2:1

Голи: Одарюк, 52, Щербак, 84 – Волков, 18.

Маріуполь – Кудрівка-Нива – 0:0

• Наразі Карпати з 57 очками в активі ще впевненіше лідирують в Першій лізі. У другого Інгульця, який має ще гру в запасі, 46 балів. Третій Лівий берег набрав 45 очок.
  • У четвертого Епіцентра 36 балів у активі. Маріуполь з 34 очками іде п'ятим, а Кудрівка-Нива з 30 балами розташовується на дев'ятій позиції.
  • Полтава та Агробізнес знаходяться по-сусідству. Полтавці з 34 балами посідають шосту позицію, колектив із Волочиська розташовується на сьомому місці.
  • Завдяки вікторії над Лівим берегом Карпати гарантували собі місце в топ-4 за підсумками сезону, а значить і участь в плей-офф за вихід в УПЛ.