«Людину просто викрали. Жодної інформації про нього немає»: ТЦК забрав українського футболіста – всі деталі

Переглядів 146
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
«Людину просто викрали. Жодної інформації про нього немає»: ТЦК забрав українського футболіста – всі деталі
Циткін і Сираш. Колаж: Sport-express.ua
Головний тренер першолігового клубу Хуст Володимир Циткін розповів про ситуацію навколо захисника його команди Миколи Сираша, якого прямо з вокзалу доставили до ТЦК.

У вівторок, 7 травня, з'явилася інформація, що працівники ТЦК прямо з вокзалу забрали до себе захисника закарпатського клубу Хуст Миколу Сираша.

Головний тренер команди Першої ліги Володимир Циткін в інтерв'ю сайту sport-express.ua поділився подробицями.

«Сираш приїхав потягом до Хуста, і представники ТЦК його забрали прямо на вокзалі. Я вважаю, незаконно. Не було ні повістки, нічого, його просто відвезли у військкомат і зв'язок із ним зник». 

Циткін заявив, що наразі дружина Миколи перебуває у Києві разом з хворою дитиною.

«Ми грали на виїзді, і він після матчу відпросився на один день, бо в нього хвора дитина, і її треба було відвезти в лікарню. Коля поїхав до Києва, він переселенець із Чернігова, живе в Ірпені.

Сираш весь цей час опікувався дитиною, а вчора повернувся і сталося таке. Зараз його дружина в Києві одна з хворою дитиною». 

Головний тренер Хусту розповів, що з Сирашем досі немає зв'язку.

«Його не відпустили. Жодної інформації про нього немає, Микола не на зв'язку, його телефон вимкнений. Людину просто викрали серед білого дня, без повістки, без будь-яких підстав». 

Також Циткін зазначив, що в ТЦК йому не надали жодної інформації стосовно його підопічного.

«Ми намагалися дізнатися вчора хоч щось у військкоматі, але з нами ніхто не розмовляє і нічого не пояснює. Вони не хочуть спілкуватися і слухавку навіть не беруть. Єдине, що вдалося дізнатися, Сираш уже в Мукачеві, він уночі скинув смс знайомому. Куди його везуть, я не знаю». 

  • Сираш є вихованцем Зірки з Кропивницького. Нинішню кампанію він розпочав у складі Кудрівки з Чернігівщини, але взимку перебрався до Хуста.
  • У поточному сезоні захисник провів 25 поєдинків у всіх офіційних турнірах (за Хуст та Кудрівку): без результативних дій.