«Нехай стихне усе»: технічний директор Карпат відреагував на чутки про мільйонні борги клубу

Переглядів 8747
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
 «Нехай стихне усе»: технічний директор Карпат відреагував на чутки про мільйонні борги клубу
Тарас Гордієнко. Фото: Google
Технічний директор львівський Карпат Тарас Гордієнко прокоментував інформацію щодо визнання УЄФА теперішнього ФК Карпати правонаступником старого ФК.

Блогер Віктор Вацко озвучив напередодні інформацію, не посилаючись на офіційні джерела, про величезні, мільйонні в доларовому еквіваленті, борги львівських Карпат, які, нібито, можуть перейти до нових власників клубу.

Офіційно реакції з боку Карпат на слова Вацка поки не послідувало, але незабаром вона обов'язково стане відома широкому загалу.

«На такі речі поважна людина реагувати не буде. Жодних приватних, ексклюзивних коментарів не буде. Дочекайтесь офіційної заяви клубу.

Нехай стихне усе це, тоді й будуть нормальні, офіційні коментарі. Розганяти хвилі ми не будемо», – сказав Гордієнко в інтерв'ю сайт Sport-express.ua.

  • Після 17-ти турів в активі Карпат значиться 42 очки. Зелено-білі впенено очолюють турнірну таблицю Першої ліги України в групі А, випереджаючи Агробізнес, який йде другим, на 13 балів.
  • В наступному турі команди Мирона Маркевича вдома прийматиме тернопільську Ниву. Поєдинок заплановано на 24 листопада. Початок гри о 12:00.
X