Перша ліга 2023/24: результати матчів суботи – камбек Карпат Маркевича, втрата очок Металіста, фіаско Інгульця

Переглядів 3606
Футболісти Металіста. Фото: ФК Металіст
У Першій лізі було зіграно одразу п'ять матчів за суботу. Карпати обіграли Маріуполь та підтвердили своє лідерство на фоні провалу Інгульця у матчі з Агробізнесом.

У суботу, шостого квітня, у Першій лізі України було проведено п'ять поєдинків третього туру: три у чемпіонській групі та ще два у групі вибування.

Сайт «Український футбол» представляє огляд кожного з цих матчів.

Чемпіонська група

Карпати – Маріуполь – 3:1

Львів'яни першими пропустили ще на початку матчу, коли за гостей гол забив Родіон Плакса. Проте команда Мирона Маркевича доволі швидко не тільки відігралася, а й вийшла вперед.

Спочатку м'ячем відзначився Павло Полегенько, а після цього Ігор Невес. У другій половині гри Євген Підлепенець встановив фінальний рахунок, зафіксувавши впенену перемогу Карпат.

Тепер підопічні Маркевича за 21 проведений матч мають 54 набрані бали та з відривом у вісім очок від Інгульця йдуть на першому місці. Маріуполь з 33-ма пунктами посідає шосте місце.

Голи: Полегенько (28'), Невес (35'), Підлепенець (51') – Плакса (5')

Агробізнес – Інгулець – 1:0

Клуб Олександра Поворознюка незважаючи на усі старання не зміг втримати темп набору очок Карпат і почав втрачати дорогоцінні бали.

Напруга у матчі з Агробізнесом трималася до кінця, однак на 90-й хвилині Денис Галенков вивів господарів уперед, чим приніс своїй команді перемогу.

Тепер Агробізнес посідає п'яте місце з 33-ма очками, в той час як Інгулець йде другим з 46-ма пунктами.

Гол: Галенков (90')

Кудрівка Нива – Полтава – 2:2

Цей матч став одним з найбільш яскравим в ігровому дні Першої ліги – як за кількістю голів, так і за сюжетом.

Спочатку гості вийшли вперед завдяки м'ячу Максима Марусича, однак у дебюті другого тайму господарі забили одразу два голи поспіль – відзначилися Володимир Тименко та Валерій Рогозинський.

Проте вже під кінець поєдинку Дмитро Щербак ударом з пенальті зумів врятувати нічию для полтавського клубу.

Нива йде дев'ятою, набравши вже 29 залікових балів, а от Полтава посідає сьому сходинку з 31-м пунктом.

Голи: Тименко (53'), Рогозинський (55') – Марусич (8'), Щербак (пенальті – 89')

Група вибування

Діназ – Поділля – 1:1

Даний матч був безгольовим протягом майже 90 хвилин, однак під його кінець команди обмінялися забитими м'ячами та встановили нічию.

За господарів відзначився Андрій Новиков, а у складі гостей гол на свій рахунок записав Максим Куліш.

Наразі Діназ йде у зоні вильоту, посідаючи восьме місце з 10, та маючи 17 очок. Поділля відчуває себе більш впевнено і займає другу сходинку з 25-ма пунктами.

Голи: Новиков (82') – Куліш (90+2')

Гірник-Спорт – Металіст – 0:0

Ця гра стала єдиною за цей день у Першій лізі, в якій жодна з команд не спромоглася забити бодай один м'яч.

Щодо турнірного положення, то господарі посідають сьому сходинку 18-ма очками, а харків'яни йдуть на одне місце вище з 19-ма балами.

• В третьому турі Першої ліги залишилося ще два поєдинки, які будуть зіграні у неділю, сьомого квітня.
  • О 12:00 Епіцентр прийме Вікторію у чемпіонській групі, а МФК Металург о 13:30 зіграє з тернопільською Нивою у групі вибування.