Реакція на поразку від Лівого берега: Скрипник подав у відставку з посади головного тренера Металіста 1925

Переглядів 8783
4 голоси
Віктор Скрипник. Фото: ФК Металіст 1925
У п'ятницю, 26 липня, у півфінальному матчі «турніру чотирьох» київський Лівий берег зустрічався з харківським Металістом 1925. Доля поєдинку вирішилася в серії пенальті.

Київській команді вдалося відзначитися голом у роздягальню на 45+1 хвилині, завдяки точному удару від Владислава Войцеховського на 45+1 хвилині.

У другому таймі харків’янам довго не вдавалося відігратися. Але на 90+4 хвилині Василь Кравець зумів забити та повернув поєдинку паритетний статус.

Доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті, де перемогу здобув Лівий берег з рахунком 5:4.

Після закінчення матчу головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник подав у відставку.

«Скрипник ішов у роздягальню. Дорогою його запросив на пресконференцію пресаташе Металіста 1925, і, паралельно, флоу-менеджер – на флеш-інтерв'ю. Скрипник відповів їм, що йде у відставку.

Від себе додам – це поки не означає, що відставка прийнята керівництвом клубу», – написав журналіст Володимир Звєров у своєму телеграм-каналі.

• Харківський клуб оголосив про призначення 54-річного українського спеціаліста 20 грудня минулого року. До цього він тренував Ворсклу.
  • Раніше Скрипник також тренував бременський Вердер, латвійську Ригу та луганську Зорю.
  • Головними його досягненнями як тренера є трофеї чемпіонату Латвії та Кубка Латвії з Ригою 2018 року, а також бронзові медалі із Зорею (2020 і 2021) і фінал Кубка з луганською командою (2021).
  • В минулому сезоні харків'яни посіли 16-те місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, набравши всього 23 залікові пункти.