СК Полтава покинули ще шість гравців: найгірша команда минулого сезону УПЛ проводить перезавантаження
Хто покинув СК Полтава перед новим сезоном у Першій лізі?
Як повідомляє телеграм-канал «ТаТоТаке», слідом за Валерієм Восконяном, Арсентієм Дорошенком, Євгеном Місюрою та Максимом Марусичем, про чий відхід СК Полтава напередодні повідомив офіційно, команду цього літа також покинули:
- Богдан Білошевський;
- Дмитро Плахтир;
- Олександр П'ятов;
- Даниїл Сухоручко.
Важливо! СК Полтава у минулому сезоні дебютував в УПЛ.

Гравці СК Полтава. Фото: СК Полтава
Що відомо про майбутнє гравців, які пішли з СК Полтава?
За даними джерела, вірменський воротар Восконян поки ще чекає на пропозиції від інших клубів. Центральний захисник Місюра має перебратися до новачка Першої ліги Колоса-2.
Опорному хавбеку Білошевському та форварду Сухоручку, які в кінці минулого сезону отримали важкі травми, пропонували залишитися на нових умовах, але ті вирішили зробити наступний крок.
Опорник Плахтир напередодні був офіційно представлений гравцем ФК Чернігів, а центрхав Дорошенко також вже де-юре перебрався до латвійського Огре.
Натомість відпускати свого правого захисника Іллю Уханя в СК Полтава не планують, адже той має чинний контракт з клубом до 30 червня 2027 року. Футболіст прийшов до команди Павла Матвійченка лише у зимове трансферне вікно з Олександрії.
Результати СК Полтава у сезоні 2026/27
СК Полтава посів останнє 16-те місце в турнірній таблиці, набравши 13 очок у 30 поєдинках (дві перемоги, сім нічиїх, 21 поразка) й вилетів напряму назад до Першої ліги;
Примітно, що обидві перемоги команди припали ще на перше коло чемпіонату. В другому турі полтавці перемогли Верес (1:0), а в 14-му – шокували в гостях Динамо, здобувши звитягу з рахунком 2:1. Закінчила команда кампанію серією з 16 матчів без перемог у лізі (в другому колі були лише чотири нічиї).
Кампанію 2026/27 в другому за силою українському дивізіоні полтавці розпочнуть гостьовим матчем проти Агробізнесу. Базова дата – 26 липня. З повним календарем стартового туру Першої ліги ви можете ознайомитися за посиланням.
Президент СК Полтава Сергій Іващенко в інтерв’ю вже висловився щодо завдань перед своєю командою у новому сезоні.