Турнірна таблиця Першої ліги після 4-го туру другого етапу: Карпати вже у плей-оф, Металіст виграв лобову гру

Переглядів 9675
6 голосів
Гравці Карпат. Фото: ФК Карпати
Підійшов до свого завершення четвертий тур другого етапу Першої ліги. Карпати продовжують впевнено йти до підвищення після перемоги над прямим конкурентом, а Металіст бореться за виживання.

У неділю, 14 квітня, були зіграні останні поєдинки четвертого туру Першої ліги в обох групах.

• Буковина – Гірник-Спорт – 1:1.

Зазначимо, що Карпати гарантували собі місце у топ-4 чемпіонської групи – це означає, що команда Мирона Маркевича зіграє як мінімум у плей-оф за вихід в УПЛ.

Металіст в свою чергу продовжує боротися з порятунок у групі вибування – харків'яни обіграли прямого конкурента і тепер знаходяться на відстані одного балу від Хуста, який йде на рятівному п'ятому місці.

• В наступному турі у чемпіонській групі 19 квітня Прикарпаття прийме Полтаву, а Карпати зіграють з Інгульцем. 20 числа Агробізнес прийме Маріуполь.
  • У групі вибування 20 квітня Гірник-Спорт зустрінеться з Поділлям, Діназ із Хустом, а Металург Зп зіграє проти Буковини.
  • 21 числа тур закриють: Кремінь – Нива Т та Чернігів – Металіст у групі вибування, і Епіцентр – Лівий Берег та Кудрівка-Нива – Вікторія у чемпіонській групі.