У ролі Полісся – Пітт, у ролі Карпат – Брюс Лі: відео яскравого анонсу центрального матчу Першої ліги

Переглядів 190
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
У ролі Полісся – Пітт, у ролі Карпат – Брюс Лі: відео яскравого анонсу центрального матчу Першої ліги
Епізод з «Одного разу в... Голлівуді». Фото: Google
Сьомого жовтня Полісся та Карпати зіграють в рамках матчу чемпіонату України. Напередодні поєдинку з'явилося кумедне відео, яке додасть грі ще більше інтриги.

Вже завтра у рамках Першої ліги відбудеться центральний поєдинок сьомого туру Полісся – Карпати. Напередодні важливого протистояння у телеграм-каналі житомирської команди з'явився кумедний ролик. Автори відео наклали озвучку на знаменитий уривок із фільму «Одного разу в... Голлівуді».

На відео на знімальному майданчику зустрічаються Бред Пітт у ролі Кліффа Бута та Майк Мо у ролі Брюса Лі, які починають з'ясовувати між собою стосунки. Автори ролика на висловлювання головних героїв відео наклали фрази, пов'язані з Поліссям та Карпатами. Вийшло позитивно та смішно напередодні такого крутого протистояння.

Відео можна переглянути за цим посиланням.

Матч сьомого туру Першої ліги України Полісся – Карпати відбудеться сьомого жовтня. Початок зустрічі о 15.00.

Після шести турів Полісся з 16 очками йде на першому місці в Групі А Першої ліги, Карпати з 15 балами розташувалися на другій позиції. Також додамо, що форвард Полісся Пилип Будківський із шістьма голами в активі є найкращим бомбардиром Першої ліги.