Золоті медалі, пояс від Усика та підкидування гравців: президент Полісся отримав багато подарунків на ювілей (фотозвіт)

Переглядів 5975
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Золоті медалі, пояс від Усика та підкидування гравців: президент Полісся отримав багато подарунків на ювілей (фотозвіт)
Полісся - чемпіон Першої ліги України сезону 2022/2023. Фото: Полісся
Житомирське Полісся стало чемпіоном Першої ліги України. Цікаво, що історичні золоті медалі команда Юрія Калітвінцева здобула на день народження президента клубу Геннадія Буткевича.

27 травня в рамках восьмого туру Чемпіонського раунду Першої ліги Полісся на своєму полі з рахунком 2:1 виграло у черкаського ЛНЗ. Ця вікторія дозволила житомирській команді вперше в історії здобути золоті медалі Першої ліги України. 

Цікаво, що 27 травня відсвяткував день народження президент Полісся Геннадій Буткевич, якому виповнилося 65 років. Та не тільки чемпіонство стало подарунком для власника житомирського клубу. Порадувало Буткевича і індивідуальне досягнення одного з лідерів команди! Пилип Будківський з 14 голами в активі став найкращим голеадором Першої ліги!

Та і це ще не все було з подарунків для президента чемпіонського клубу. Український боксер Олександр Усик після матчу з ЛНЗ подарував Геннадію Буткевичу боксерський чемпіонський пояс.

Геннадій Буткевич дійсно по-чемпіонськи відсвяткував своє 65-річчя!

Також футболісти Полісся підкидували президента, який відсвяткував ювілей:

Раніше «Український футбол» підготував великий матеріал про Полісся, яке в ранзі чемпіона Першої ліги зіграє в наступному сезоні УПЛ.

Також «Український футбол» зробив великий матеріал про Оболонь, яка з другого місця вийшла до УПЛ.