Друга ліга 2023/24: результати всіх матчів 24-го туру – приниження з рахунком 7:1, розгроми і антисерії

Переглядів 2426
Гравці ЮКСА. Фото: ФК ЮКСА
У Другій лізі пройшло п'ять поєдинків 24-го туру. Чайка розгромила Рух-2, ЮКСА познущалася над Кудрівкою, Карпати-2 мінімально обіграли Тростянець та інші результати.

У середу, 17 квітня, у Другій лізі України відбулося одразу п'ять матчів в рамках 24-го туру чемпіонату:

• Рух-2 – Чайка – 0:3;
  • Кудрівка – ЮКСА – 1:7;
  • Карпати-2 – Тростянець – 1:0;
  • Дружба Мирівка – Реал Фарма – 2:0;
  • Скала 1911 – Кремінь-2 – 4:0.

Сайт «Український футбол» представляє вам короткий огляд кожного з них.

Рух-2 – Чайка – 0:3

Перемогу гостям принесли три голи, усі з яких були забиті в другому таймі. Спочатку рахунок відкрив Олександр Гуськов, після чого перевагу Чайки збільшив Гліб Венгер, а в кінці зустрічі львів'ян добив Володимир Євстратенко.

Голи: Гуськов (68'), Венгер (79'), Євстратенко (90+2')

Кудрівка – ЮКСА – 1:7

Цей матч став бенефісом бразильського нападника гостей Вава, який оформив хет-трик ще у першому таймі. Окрім нього у складі ЮКСИ двічі забивав Габріел Гоуларт, по одному м'ячу на свій рахунок записали Рамон Кастро Гонсалес та Матеус.

У складі господарів гол престижу забив Артем Васько.

Цікаво, що Вава став автором першого хет-трику в історії ЮКСА.

Голи: Васько (41') – Вава (пенальті – 9', 14', 45'), Гоуларт (23', 44'), Гонсалес (63'), Матеус (76')

Карпати-2 – Тростянець – 1:0

Львів'яни зуміли здобути цю перемогу завдяки голу всередині першого тайму, який на свій рахунок записав півзахисник Дмитро Іродовський.

Тростянець востаннє перемагав у офіційній зустрічі ще 28 жовтня, коли обіграв Реал Фарму (2:0). Їхня серія без перемог налічує вісім поєдинків (п'ять поразок, три нічиї).

Гол: Іродовський (28')

Дружба Мирівка – Реал Фарма – 2:0

Господарі впевнено обіграли одеський колектив, забивши усі свої голи у другій частині матчу. Відкрив рахунок Артем Недоля, а подвоїв перевагу Дружби Данило Колесник.

Голи: Недоля (47'), Колесник (56')

Скала 1911 – Кремінь-2 – 4:0

Ще у першому таймі господарі здобули собі впевнену перевагу завдяки трьом голам. Відзначилися Артур Яната, Роман Николишин та Сергій Лебедєв. А у другій частині поєдинку ще один м'яч забив Роман Лісовик.

Кремінь-2 досі не здобув жодної перемоги в цьому сезоні Другої ліги (дві нічиї), а останній їх тріумф датується восьмим квітня минулого року.

Голи: Яната (14'), Николишин (15'), Лебедєв (34'), Лісовик (85')

Зазначимо, що Звягелю присудили технічну перемогу (3:0) через зняття запорізького Металурга-2. Локомотив Київ пропустив тур через зняття зі змагань ВАСТу, а Нива з Вінниці через непарну кількість команд.

• В наступному, 25-му турі, 20 квітня Локомотив Київ прийме вінницьку Ниву.
  • 21 числа Звягель зустрінеться з другою командою Карпат, а ЮКСА протистоятиме Руху-2.
  • 22 квітня Реал Фарма прийме Кудрівку, а Чайка – Скалу 1911.