«Дуже високого рівня гравці»: тренер друголігової команди висловився про трьох новачків із Бразилії

Переглядів 1228
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Дуже високого рівня гравці»: тренер друголігової команди висловився про трьох новачків із Бразилії
Микола Цимбал, який очолює команду Другої ліги України ЮКСА, дав оцінку бразильським легіонерам Венді Вава, Габріелю Гоуларту та Матеусу.

Головний тренер друголігової команди ЮКСА Микола Цимбал, який вже почав виставляти в стартовий склад трьох бразильських новачків команди – Венді Вава, Габріеля Гоуларта і Матеуса.

«Це дуже високого рівня гравці. І це приклад роботи на міжнародному трансферному ринку для усього вітчизняного футболу. Це приклад, тому що таких якісних футболістів завести в український футбол під час війни, ще й мотивованих, що дуже важливо, у молодому віці...», – сказав Цимбал в інтерв’ю «Українському футболу»

Також коуч ФК ЮКСА додав такі слова стосовно бразильців:

«Дуже багато зараз скаутів у Прем'єр-лізі працюють. Дивіться, як такі гравці можуть потрапляти в Україну, ще й у Другу лігу. Якщо вони когось зацікавлять, то клуб відкритий до пропозицій щодо цих футболістів. Ми нікого не будемо силоміць тримати. Для нас дуже важливо, щоб кожен футболіст почувався щасливим у нашій команді».

  • ЮКСА після перших трьох турів, маючи в своєму активі сім очок, посідає друге місце в турнірній таблиці Другої ліги України.
  • Наступний матч команда Миколи Цимбала зіграє на виїзді проти львівських Карпат-2.