Ексклюзив УФ: багаторічний асистент Шарана підтвердив призначення в Лівий Берег

Переглядів 2885
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
2 голоси
Ексклюзив УФ: багаторічний асистент Шарана підтвердив призначення в Лівий Берег
Володимир Шаран та Віталій Первак. Фото: Google
52-річний Віталій Первак, який довгий час працював з Володимиром Шараном в Олександрії, підтвердив те, що він став наставником Лівого Берега.

Лівий Берег після заяви про камбек у великий футбол з наступного сезону визначився з тренером. Столична команда кілька днів тому зробила вибір на користь Віталія Первака.

52-річний фахівець був багаторічним помічником Володимира Шарана в Олександрії. Після завершення ери Шарана в Олександрії, фахівець пішов працювати у Ниву помічником Андрія Купцова – іншого асистента Шарана з часів Олександрії, якого звільнили у вересні.

Офіційної інформації про призначення Первака поки не надходило, тож ми вирішили перевірити інформацію з сайту Footboom. «Український футбол» поцікавився у Первака про перші кроки на посаді коуча Лівого Берега.

«Мене призначили кілька днів тому. Це правда. Команда збирається наприкінці січня і братиме участь в Зимовому Кубку ПФЛ. Більше поки сказати не можу», – зазначив Первак.

Нагадаємо, Лівий Берег пропускає поточний сезон чемпіонату України через повномасштабну війну в нашій країні. Минулого сезону київська команда дебютувала у Другій лізі.