Клуб чемпіонату України може припинити існування: джерело повідомило подробиці

Переглядів 1057
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Клуб чемпіонату України може припинити існування: джерело повідомило подробиці
ФК Васт. Фото: Google
Миколаївський Васт знаходиться в кризовій ситуації. На даний момент не відомо, чи продовжить команда грати в Другій лізі України.

У неділю, 27 серпня, у Стрию відзначатимуть День міста. Цього ж дня місцева Скеля 1911 на рідному стадіоні «Сокіл» мала прийняти миколаївський Васт. Однак, за добу до гри стало відомо, що матч не відбудеться.

Новина про це з'явилася в соціальних мережах Скелі 1911, проте причини не названо. Видання Sport.ua опублікувало інформацію від джерела у миколаївському клубі стосовно стану справ у Васті:

  • У команді все дуже погано;
  • У п'ятницю Васт тренувався, на занятті було 12 футболістів, хоча у клубній заявці на сезон значиться 22 гравці;
  • Хто хоче, той і тренується;
  • Коли буде наступне тренування і чи відбудеться воно взагалі, — не відомо.
  • У перших трьох турах Васт зазнав трьох поразок із загальним рахунком 1:19 (з Дружбою — 1:7, з Кудрівкою — 0:9 та з Рухом-2 — 0:3).

У наступному турі Васт має зіграти на своєму полі з Карпатами-2 (перший домашній матч у сезоні з Рухом-2 миколаївці проводили в Одесі на стадіоні «Іван»). Базова дата п’ятого туру Другої ліги – третє вересня.

Васт було засновано у 2014 році. За підсумками попереднього сезону Другої ліги команда, яку тоді тренував Дмитро Назаренко, посіла восьме місце з десяти.