Аматорський клуб підсилився чотирьома гравцями з Першої ліги: команду очолить екс-гравець Динамо та Шахтаря

Переглядів 16468
Дмитро Котков Дмитро Котков
5 голосів
Аматорський клуб підсилився чотирьома гравцями з Першої ліги: команду очолить екс-гравець Динамо та Шахтаря
Прикарпаття. Фото: Прикарпаття
Іван Сондей, Ростислав Волошинович, Володимир Радульський і Роман Борисевич продовжать кар'єру в ФК Пробій, який тренуватиме Володимир Ковалюк.

Івано-франківське Прикарпаття залишили п’ять виконавців. Але якщо Роман Кузьмин перейшов у Агробізнес, який з нового сезону відновлює виступи у Першій лізі, то чотири футболісти обрали аматорський клуб.

Іван Сондей, Ростислав Волошинович, Володимир Радульський та Роман Борисевич поповнили ряди аматорського клубу Пробій із Городенки Івано-Франківської області. Про це повідомляє видання SportArena

У минулому сезоні Пробій фінішував на четвертому місці в чемпіонаті області.

У наступному сезоні ця команда планує взяти участь у чемпіонаті ААФУ, а команду має очолити Володимир Ковалюк, який у 2016-2020 роках був головним тренером Прикарапаття.

  • Володимир Ковалюк під час кар'єри змінив велику кількість команд, серед яких були стрийська Скала, бурштинський Енергетик, львівські Карпати, Дніпро, Кривбас, луцька Волинь київське Динамо та донецький Шахтар.
  • У минулому сезоні Прикарпаття виграло «Групу вибування» Першої ліги. Сезон-2023/2023 команда з Івано-Франківська розпочне в Группі А Першої ліги.