Дружба - володар аматорського Кубку України-2023: два голи Мачуленка дозволили команді з Мирівки тріумфувати

Переглядів 699
Дружба святкує перемогу. Фото: YouTube
Голи Романа Мачуленка принесли перемогу мирівській Дружбі в фінальному протистоянні з Олімпією з Савинців. За підсумками двох матчів команда з Київщини переграла представника Полтавщини з рахунком 2:1.

31 травня відбувся матч-відповідь фіналу Аматорського Кубку України-2023 між Дружбою з Мирівки та Олімпією з Савинців.

Перший поєдинок з рахунком 1:0 виграла Дружба, завдяки голу Романа Мачуленка.

Матч-відповідь завершився внічию 1:1. На 48 хвилині Мачуленко знову забив за Дружбу та вивів її вперед. До слова, завдяки цьому голу, Мачуленко з п'ятьма голами став найкращим бомбардиром турніру. На 78 хвилині Олімпії вдалося зрівняти рахунок після точного удару Олексія Солопа. Але більше команді з Савинців не вдалося забити.

За підсумком двох зустрічей фінальне протистояння виграла Дружба з рахунком 2:1. Команда з Мирівки стала переможцем Аматорського Кубку України-2023.