Перша ліга

Чернігів розгромив Пробій в останньому матчі року Першої ліги: як виглядає турнірна таблиця на кінець 2025-го

Богдан Чернишевський
5504
Прапори ПФЛ, УАФ та України. Фото: ПФЛ
За підсумками перенесеного матчу 16-го туру Першої ліги між ФК Чернігів та НК Пробій з Городенки (3:0) визначилося підсумкове становище команд у нинішньому календарному році.

За результатом перенесеного поєдинку 16-го туру Першої ліги між ФК Чернігів та НК Пробій (3:0) стало відомо остаточне становище команд в таблиці другого за силою дивізіону українського футболу в цьому календарному році.

За підсумками 18 турів лідером є Буковина (Чернівці), команда Сергія Шищенка набрала 48 очок у 18 матчах. Другим зараз йде київський Лівий Берег з 39 балами після аналогічної кількості зустрічей, а трійку замикає одеський Чорноморець (38 очок).

За винятком ФК Чернігів, харківського Металіста і запорізького Металурга, команди Першої ліги пішли на зимову перерву без ігор в запасі. Поєдинки «тигрів» з харків'янами і запорожцями (двічі) були перенесені через затяжну повітряну тривогу на території Чернігівського району області (більше двох годин).

Турнірна таблиця Першої ліги (станом на 9 грудня 2025 року)

  • Чемпіонат Першої ліги відновіться навесні наступного року.
  • Базовою датою 19-го туру є 21 березня.
Реклама
9.7
1000000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри